Saules Miestas kaubanduskeskuses avati Deichmanni jalatsikauplus

18.10.2013

Euroopa tuntud jalatsikaupluste kett Deichmann avas oma poe Saules Miestas kaubanduskeskuses Šiauliais. Klientidel on uues kaupluses võimalik valida üle 11 000 kingapaari vahel. 400-ruutmeetrine kauplus on Deichmanni 18. kauplus Leedus.

Euroopa juhtiv jalatsikaupluste kett Deichmann pakub laia valikut trendikaid jalanõusid naistele, meestele ja lastele. Kontseptsiooni järgi pakutakse pea identset kaubavalikut kõikides Deichmanni kauplustes eesmärgiga tagada hea tootevalik klientidele ka väiksemates linnas nagu Šiauliai.

„Tänu kaubanduskeskuse suurele külastajate arvule oleme atraktiivsed uutele brändidele nagu Deichmann. Oleme rõõmsad, et saame pakkuda oma külastajatele nüüd veelgi suuremat valikut kvaliteetseid tooteid,“ ütles Saulės Miestas kaubanduskeskuse tegevdirektor Dina Bunce.

“Meie kogemus näitab, et peame olema oma klientidele lähedal, kuna neile on lisaks laiale kaubavalikule oluline ka lihtne juurdepääs meie kauplustele. Loodame, et meie kliendid hindavad kõrgelt meie uut kauplust Saulės Miestas keskuses,“ ütles UAB Deichmann avalynė müügijuht Živilė Mazurkaitė. Deichmann on ainus jalatsikaupluste kett Leedus, mis pakub valikut brändidelt nagu Graceland, 5th Avenue, Catwalk, AM Shoes, Borelli, Elefanten. Kliendid saavad lisaks valida spordijalanõusid hästituntud brändidelt nagu Adidas, Nike, Puma ja Fila.

Deichmann (www.deichmann.com) on Euroopa suurim jalatsite ja spordirõivaste müüja. Ettevõtte visioon klientide teenindamisel on pakkuda moodsaid, hea kvaliteediga jalatseid hea hinnaga. 2012. aastal müüs Deichmann Grupp üle maailma enam kui 165 miljoni paari jalanõusid. Deichmann SE tegutseb praegu 23 riigis ning opereerib ligi 3300 kauplust ja annab tööd umbes 33700 inimesele. SAULES MIESTAS (http://www.saulesmiestas.lt) kaubanduskeskus avati Šiauliai kesklinnas 2007. aastal. See on esimene multifunktsionaalne kompleks Põhja-Leedus ja esimene integreeritud bussiterminaliga kaubanduskeskus kogu Leedus. Keskuses on 110 kauplust, 8 toitlustusettevõtet, supermarket RIMI, bowling Carrus Navalis, päikeseterrass ning vaba aja veetmise ala väliterrassil. Saulės Miestas kaubanduskeskus toetab pidevalt erinevaid sotsiaal- ja kultuuriprojekte ning puhkamisega seotud algatusi.