Saules Miestas kaubanduskeskuse päikeseterrassi külastas tänavu rekordarv inimesi

01.10.2013

Saules Miestas  kaubanduskeskuse päikeseterrass võõrustas tänavu rekordarvu külastajaid – kokku veetis siin aega üle 420 000 inimese, mida on 35% enam kui eelmisel suvel. Saules Miestas  päikeseterrass on unikaalne multifunktsionaalne vabaõhu puhkeala Šiauliais, mis asub kaubanduskeskuse kolmandal korrusel.

4000-ruutmeetrine päikeseterrass on mõeldud lõõgastumiseks nii lastele kui täiskasvanutele, lisaks sportimiseks, kinovaatamiseks, üritusteks, kohvikute ja restoranide külastamiseks. Vabaõhu puhkeala loomiseks investeeris keskus üle 800 000 liti.

„2012. aastal, peale terrassi esimest edukat suvehooaega, sõlmisime lepingu UAB Vičiūnai group ettevõtetega. Vahetult enne tänavust suvehooaega avati Saulės Miestas kaubanduskeskuses armastatud Charlie pizza, La Crepe ja Charlie lastele mõeldud restoranid. Kolmandal korrusel on restoranide ala 700 ruutmeetrit ning väliterrassil 300 ruutmeetrit. Mul on hea meel, et meie koostöö UAB Vičiūnai grupiga aitas luua veelgi atraktiivsemaid ja klientidele suunatuid teenuseid,“ ütles Saules Miesras kaubanduskeskuse tegevdirektor Dina Bunce.

2013 aasta hooajal tehti päikeseterrassil mitu arendust: paigaldati purskkaev ning lasteala ja arendati 600-ruutmeetrist laiendati. Päikeseterrassi üheks peamiseks magnetiks sai uus ja kolm korda suurem suverestoran La Crepe Terrasse. Lisaks sellele, et terrassil saavad inimesed vaadata filme ja osaleda eriüritustel nagu folgivestival „Saulės žiedas“ ja filmifestival „Sidabrinė gervė“, said külastajad tänavu nautida ka erinevaid etteasteid nagu „Baltijos cirkas“, „Raganiukės teatras“, „Klaipėda Musical Theatre“. Tänavu püstitati ka rekord – enim jalgrattaid katusel!

Tänavu suvel korraldati terrassil koostöös Šiauliai naiste Lions klubiga esimest korda heategevusprojekt „Wings of Goodness“. Kehvades tingimustes kasvavate laste heaks annetati erinevaid asju ning Saulės Miestas kaubanduskeskuse tegevdirektor Dina Bunce sõnul ei jää see ühekordseks ettevõtmiseks. „Meie keskusel on selge visioon – me ei soovi mitte ainult kasvada ja tugevdada oma ärilist positsiooni, vaid olla samal ajal ka sotsiaalselt vastutustundlikud,“ lisas Dina Bunce.

Saules Miesras (http://www.saulesmiestas.lt) kaubanduskeskus avati Šiauliai kesklinnas 2007. aastal. See on esimene multifunktsionaalne kompleks Põhja-Leedus ja esimene integreeritud bussiterminaliga kaubanduskeskus kogu Leedus. Keskuses on 110 kauplust, 8 toitlustusettevõtet, supermarket RIMI, bowling Carrus Navalis, päikeseterrass ning vaba aja veetmise ala väliterrassil. Saules Miesras kaubanduskeskus toetab pidevalt erinevaid sotsiaal- ja kultuuriprojekte ning puhkamisega seotud algatusi.