Liivalaia kvartali projektidirektor

Tallinna kesklinna Liivalaia ja Juhkentali tänava ristmikule kerkiv Liivalaia äri- ja elukvartal on väärikas täiendus Tallinna linnapilti, hõlmates ka Eesti kõrgeimat büroohoonet. Tegemist on Kapiteli läbi ajaloo suurima arendusprojektiga, mille koguinvesteering ulatub 100 miljoni euroni. Otsime projekti juhtima

Liivalaia kvartali projektidirektorit,

kes on ettevõtte üks võtmepositsioonidest ning kes saab maamärgilise objekti arenduse juhtimise kaudu panustada Tallinna linnaruumi kujundamisesse.

Tellija esindajana juhid Sa tulemuslikult Liivalaia kvartali arendusprotsessi, komplekteerid projektimeeskonna ning panustad konkurentsivõimelise kvartali kontseptsiooni arengusse. Sinu juhtida on üüritegevus ning oled peamiseks partneriks kvartali suurüürnikele. Lisaks teed tõhusalt koostööd kolleegide, erinevate majaväliste partnerite ja avalikkusega.

Keda ootame kandideerima:

  • Sul on töökogemus ärikinnisvaraarenduses/ehitusettevõttes
  • Sul on arendusprojekti juhtimise kogemus
  • Sul on ehitusalane ja/või majandusalane kõrgharidus
  • Sa oled edukalt juhtinud nii meeskonda, ajakava kui ka eelarvet
  • Sul on suurepärane eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui ka kirjas, kasuks tuleb vene keele oskus
  • Sa oled suurepärane suhtleja ja kõrge pingetaluvusega

Meie pakume Sulle:

  • ainulaadset ja põnevat võimalust saada projektiettevõtte juhatuse liikmeks ja panustada unikaalse kontseptsiooniga kvartali arendamisesse
  • peale Liivalaia kvartali valmimist võimalust jääda seda pikaaegselt juhtima või juhtida mõnda teist Kapiteli arendusprojekti (sh välismaal)
  • võimalust eneseteostuseks koos professionaalse ning ühtehoidva meeskonnaga valdkonna juhtivas ettevõttes
  • mitmekesiseid tööülesandeid ja enesetäiendamise võimalusi

Kandideerimiseks saada CV hiljemalt 21.04.2021 cv@tripod.ee. Otsinguga seotud küsimustele vastab Tripodi värbamisjuht Elis Luite (tel nr 523 2620). Tripodi andmekaitsepõhimõtted leiad kodulehelt.

Liivalaia kvartalist

Tallinna kesklinna Liivalaia ja Juhkentali tänava ristmikule kerkiv Liivalaia kvartal on väärikas täiendus Tallinna linnapilti, hõlmates ka Eesti kõrgeimat büroohoonet. Kvartal koosneb kokku kolmest hoonest ja neid ühendavast parkimismajast: 9-korruseline hoone 3000 m² üürikorteritega valmib 2024. aasta jaanuaris, 15-korruseline ärihoone üüripinnaga 9000 m² 2024. aasta mais ning 28-korruseline ärihoone üüripinnaga 19 000 m² 2024. aasta augustis. Kvartalisse tuleb kokku 77 000 m² brutopinda, sh 36 000 m² esinduslikku üüripinda. Tutvu kvartaliga lähemalt alamlehel ja presentatsioonis.

Kapitelist

Kapitel, mis kuni 2017. aasta novembrini kandis nime E.L.L. Kinnisvara, on  Baltimaade suurimaid kinnisvaraettevõtteid, tegeledes ärikinnisvara projektide juhtimisega nii arendaja, investori kui ka haldaja rollis. Kapitel keskendub pikaajalistele kinnisvarainvesteeringutele, sh kaubanduskeskused, büroohooned, hotellid ja logistikakinnisvara.

Kapitel tegutseb pealinnades: Tallinna, Riia, Vilniuse ja Praha ettevõtetes töötab kokku ligikaudu 50 inimest. Kapiteli kontserni varade maht on kasvanud 1997. aasta 0,7 miljonilt praeguseks 500 miljoni euroni. Ettevõte on investeerinud kinnisvaraarendusprojektidesse Tallinnas, Riias, Vilniuses ja Prahas ligi 400 miljonit eurot ning plaanib lähiaastatel investeerida 30–50 miljonit eurot aastas.

1997.aastal loodud Kapitel kuulub 100% Eesti kapitalile. Selle ainuomanik AS Riverito on enamusaktsionär börsil noteeritud Baltimaade suurimas ehituskontsernis AS Merko Ehitus. Kapitel on teinud Merkoga koostööd enamiku arendusprojektide projekteerimis- ja ehitustöödel ning see on aidanud tagada rajatud hoonete kõrge kvaliteedi.