EESTI

EKA arhitektuuriteaduskond

Toetame Eesti Kunstiakadeemia (EKA) arhitektuuriteaduskonda, kes alustab sõlmitud kolmeaastase koostöölepingu raames suuremahulist uurimisprojekti „Lõpetamata linn“. Uurimistöö keskendub Tallinna linnaehituslike visioonide ja ruumiliste tulevikustsenaariumite uurimisele, see ulatub läbi kuue semestri ning sellesse on kaasatud nii EKA oma õppejõud, teadurid, doktorandid kui väljastpoolt kutsutud spetsialistid, projekti koostööpartneriks on ka Tallinna linn. Iga semestri töö raames valmib ühe konkreetse teemavaldkonna põhjalik analüüs, mille tulemusi tutvustatakse jooksvalt avalikkusele.


Sõru Jazz ja Tuletorni Kontsert

Oleme alates 2015. aastast toetanud projekte, mis toovad hea ja kvaliteetse muusika paljude muusikasõpradeni. 2017. aastal jätkame kahe suurepärase muusikafestivali toetamist. Hiiumaal Kalana / Sõru sadamas toimunuval Sõru Jazzil astuvad kadakate ja paatide vahel neljal päeval üles ligi 60 jazz-muusikut. Peipsi ääres Rannapungerjal toimuv Tuletorni Kontsert pakub kahel päeval hingekosutust ühtaegu romantikule kui rokilikuma stiili austajale.
soru_jazz_logotuletorni_kontsert_logo

SOS Lasteküla kodud Kohtla-Järvel

2016. aastal toetasime SOS Lasteküla Kohtla-Järvele rajatavate kodude soetamist ja korda tegemist. Praegu elavad lapsed Eesti ühiselamu tüüpi lastekodus, kuid korterite valmimisel on neil võimalik elama asuda SOS Lastekülla perevanemate hoole alla.


Eesti Tennise Liit

2015. aastal sõlmis E.L.L. Kinnisvara kolmeaastase koostöölepingu Eesti Tennise Liiduga. Kuldsponsorina keskendume talendikate noortekoondise mängijate arengu toetamisele.


Tallinn International Horse Show

Aastatel 2012 ja 2013 toetas E.L.L. Kinnisvara Tallinnas toimuvat suurejoonelist ratsaspordifestivali Tallinn International Horse Show, mille raaames on Saku Suurhallis võtnud mõõtu Euroopa parimad hobused ja ratsanikud, kes on pakkunud maailmatasemel sooritusi nii võistlus- kui show-programmis.

Tallinn International Horse Show on Baltimaades ainulaadne ratsa-show, mis pakub midagi kõigile, keda huvitavad hobused ja ratsasport. Lisaks põnevatele takistus- ja koolisõiduvõistlustele ning mitmekülgsele show-programmile saab tänavusel suursündmusel kaasa elada ka FEI maailmakarika etapile takistussõidus. 2012. aastal osales Tallinn International Horse Show’l 82 sportlast 160 hobusel 10 riigist. Horse show võttis kolmel päeval vastu ligi 12 000 pealtvaatajat.

Horse Show

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LÄTI

Kaubanduskeskus Spice toetab muusika- ja spordiüritusi

Kaubanduskeskus Spice on juba palju aastaid teinud koostööd poptähe Laima Vaikulega. Spice toetab kontsertide korraldamist ning tunneb rõõmu võimaluse üle aidata kaasa võluva ja andeka lauljatari tegevusele. Maailmakuulsa lauljatari Laima Vaikule nime all korraldatud rahvusvaheline muusikafestival Laima Vaikule Jūrmala Rendez-Vous toimus teist aastat suve keskel Jūrmalas.

Kaubanduskeskus Spice on teinud koostööd ka Läti kõige kuulsama ansambliga Brainstorm. Ansambli solisti Renārs Kaupersit on nimetatud üheks Euroopa kõige karismaatilisemaks lauljaks. Brainstorm tuli 2000. aasta Eurovisiooni lauluvõistlusel teiseks.

Spice_Laima_rudens_2-01   Brainstorm  Brainstorm 2

„On väärtusi, mis ei muutu” – nii võib iseloomustada Inese Galante eestvedamisel loodud Suvefestivali. Spice on juba aastaid toetanud seda kõrgetasemelist festivali. Inese Galante kutsel tulevad kuulsad klassikalise muusika interpreedid kogu maailmast Läti publiku rõõmuks kord aastas sellele festivalile kokku.

Spice hoolitseb ka noorte kunstnike eest, toetades kuulsat laste vokaalansamblit Knīpas un Knauķi, mis tähistas sellel aastal oma 45. tegevusaastat. Noored muusikud on paljudel üritustel kaubanduskeskuse külastajaid rõõmustanud.

Kaubanduskeskuse uus koostööpartner on hästi tuntud kohalik laulja Dons. Töö tema uue kontserdi kavaga on juba alanud ja sügisel kuulutatakse välja kõigi toetajate abiga teoks saav kontserdituur.

Spice soovib edendada aktiivset ja tervisliku eluviisi, toetades ka sporti. Näiteks tehakse jätkuvalt koostööd Riia jalgrattamaratoniga Rīgas Velomaratons. Peredistantsi toetamine vastab kaubanduskeskuse Spice põhiväärtustele: perekond, koos olemine ja ajaviiteüritustel osalemine. Riia jalgrattamaratonil on tore autode pärast muretsemata linna peatänavatel jalgrattaga sõita.

Summertime (2) Cycling  _MG_2782

 

LEEDU

PANORAMA kaubanduskeskus on Leedu suurima, Moenakkuse -nimelise moefestivali üks peamisi pikaajalisi sponsoreid. Seda festivali aastaid järjest toetades väljendame kindlat tuge noortele, julgetele ja perspektiivsetele kunstnikele, pakkudes neile võimalusi oma töö esitlemiseks. Me aitame festivali organiseerijatel korraldada ka erakordset moepidu linnas, nii et kogu Vilnius tervitab igal aastal uusi kevad-suviseid kollektsioone haibi ja suurepärase tujuga.

Mados infekcija _ Made in Vilnius photo