Skanstes bürookompleks ei ole lihtsalt kontor ega hoone – see hõlmab endas mitut ehitist, teenuseid ja avalikku ruumi. See on prestiižne sihtkoht ka kõige nõudlikumatele klientidele ja töökoht, mille üle võib uhkust tunda. Arendajana on me eesmärgiks luua multifunktsionaalne keskkond, mis aitab kaasa siin paiknevate ettevõtete kasvule. BIMis vastavalt BREEAMi standarditele projekteeritud A-klassi büroohooned on energiatõhusad ja säästlikud, aidates pikas perspektiivis kulusid kontrolli all hoida. Kogu kompleksi arendus põhineb iga siin töötava üksikisiku vajadustel. Targalt planeeritud ja funktsionaalne töökeskkond nii hoonetes sees kui neist väljaspool inspireerib inimesi, hoiab nad terved ja motiveeritud.

Faktid:

  • Kompleks koosneb viiest büroohoonest, milles on kokku umbes 55 000 m² kontoripinda. Selles büroohoonete kompleksis saab olema 2 000 parkimiskohta: 1 100 neist parkimismajas ja 900 maa-alustes parkimisgaraažides.
  • Esimese arendusetapi käigus valmib kahe 11-korruselise torniga büroohoone, milles on kokku umbes 28 000 m² kontoripinda ja parkimiskohad 420 autole.
  • Teise arendusetapi käigus ehitatakse kolm büroohoonet, milles on kokku rohkem kui 25 000 m² kontoripinda, ja parkimismaja.

Asukoht: Kompleks rajatakse Riia kõige moodsamasse piirkonda Skanstesse. Riia linna strateegia kohaselt on see kiiresti arenev uus piirkond prioriteetne territoorium ärikinnisvara arendamiseks. Skanstesse on suurepärane juurdepääs Riia teistest linnaosadest peatänavaid pidi nii auto kui ühistranspordiga. Lisaks sellele ühendab Riia kesklinna ja Mežaparksi kergliiklustee. Linn kavandab tulevikuks täiendavaid transporditaristu lahendusi, kaasa arvatud uus trammiliin aastal 2021.

Skanstes Biznesa Centrsil on Skanstes suurepärane asukoht – see paikneb piirkonna südames Arena Riga, Merksi elamukompleksi ja mitmete parkide lähedal. Kompleks on hästi nähtav ja juurdepääsetav mõlemast suunast piki Skanstesi tänavat, mis on planeeritud ka uue trammiliini marsruudiks. Lisaks kavatsetakse rajada üle tänava kompleksi vastaskrundile Riia konverentsi- ja kontserdikeskus.

Skanstes Biznesa Centrs tutvustav ingliskeelne brošüür

Kontakt

Andris Stankevičs Juhatuse liige, TehnikadirektorMob: + 371 2 654 0919andris.stankevics@ell.lv