Juhkentali kvartal on moodne multifunktsionaalne arendusprojekt, mis hõlmab kahte ärihoonet ja üht eluhoonet ning neid ühendavat parkimismaja. Kokku rajatakse üle 40 000 m² üüritavat A-klassi büroo- ja äripinda, 6 000 m² kortereid ning mugavad parkimisvõimalused hooneid ühendavas parkimismajas.

Tulenevalt projekti suurest mahust on arendus kavandatud mitmesse etappi. Arenduse esimese etapi ehk 30-korruselise ärihoone ja kahekorruselise maa-aluse parkla valmimine on planeeritud 2021. aastasse.

Uus rajatav kvartal integreeritakse täielikult olemasolevasse linnaruumi – kvartalile tagatakse mugav juurdepääs nii autoga kui jalgsi ning taastatakse osa ajaloolisest Tiigiveski pargist. Tulenevalt kvartali paiknemisest linnaehituslikult tähtsas ja hästinähtavas asukohas ning arvestades kehtestatud detailplaneeringuga ette nähtud dominantset arendusmahtu, töötatakse kvartali parim arhitektuurne lahendus välja 2017. aasta jooksul korraldataval arhitektuurivõistlusel.

Terviklikult arendatavas multifunktsionaalses kvartalis hakkavad paiknema energiasäästlikud ning läbimõeldud pinnakasutuse ja parkimislahendustega büroohooned, mis projekteeritakse BIM põhimõtetest lähtuvalt ja vastavalt BREEAM jätkusuutliku arenduse hindamisstandardile. Südalinna vaadetega hooned sobivad hästi nii suurfirma esinduslikuks peakontoriks kui ka ambitsioonikate väiksemate ettevõtete bürooruumideks.

Asukoht: 12 000 m² kogupinnaga kinnistu paikneb Tallinna südalinna city business district’is otse Liivalaia magistraaltänava ääres, millest 1 km kaugusel asub UNESCO maailmapärandi nimekirja kuuluva Tallinna vanalinn, 1,5 km kaugusel reisisadam ja 3 km kaugusel lennujaam. Tegemist on välja kujunenud piirkonnaga, mille vahetus läheduses paiknevad Radisson Blu Hotell Olümpia, Nordea Panga peakontor, Stockmanni kaubamaja ja teised tuntud äri- ja eluhooned ning spordirajatised. Paiknemine magistraaltänavate ristumiskohas tagab kvartalile suurepärase ligipääsetavuse ning nähtavuse mitmest ilmakaarest.

Kontakt

Rait Riim ProjektijuhtTel: +372 6805 415Mob: +372 56 805 415rait.riim@ellkinnisvara.ee