Kontakt

Indrek Moorats Juhatuse liige, arendusdirektorTel: +372 6 805 406indrek.moorats@ellkinnisvara.ee

11,4 hektari suuruse kinnistuga Smuuli tee / Narva mnt arendusprojekt asub Tallinnas Kadrioru ja Lasnamäe piiril, umbes 300 m kaugusel lauluväljakust ja 10-minutilise autosõidu kaugusel Tallinna südalinnast. Kinnistu piirneb Narva mnt, J.Smuuli tee, Liikuri ja Vana-Kuuli tänavatega. Naabruses asuvad Vana-Kuuli tänava uued korterelamud, Smuuli tee ääres Maxima XX supermarket.

Kinnistul on hea ühendus nii Tallinna teiste linnaosadega kui peamiste vabariiklike maanteedega. Kinnistu asukoht on sobiv piirkonna tõmbekeskuse väljaarendamiseks, kus oleksid esindatud nii kaubandus, teenindus ja bürood kui kvaliteetse vaba aja veetmise võimalused ja korterelamud.

Lõppkliendist üürniku soovi korral on E.L.L. Kinnisvara valmis arendama kinnistule vajaliku funktsionaalsuse ja soovidega hoone, sealhulgas investeerima ja võtma arendusriski.

Kontseptsioon: E.L.L. Kinnisvara on antud kinnistule välja töötatud Panorama City kaubandus- ja meelelahutuskeskuse kontseptsiooni, mille ligi 93 000 m² kogupind hõlmab üle 200 kaupluse ja teeninduskoha. Keskuse kontseptsiooni fookuses on uudne ostukogemus, kvaliteetsed teenused, mitmekülgsed meelelahutusvõimalused (restoranid, kohvikud, katuseterrass, kinokeskus, spordiklubi, bowling, lasermäng, laste mängumaa, lastehoid ja muud). Panorama City keskuse arhitektuur toetab positiivset ostukeskkonda, kus kaasaegset stiili mõjutavad linlikkus, avarus ja mugavad puhkealad.

Aadress

J.Smuuli tee 1/Narva mnt 144/Vana-Kuuli 2, Tallinn

Krundi suurus

11,4 hektarit

Staatus

Müügis

Otstarve

kaubandus- ja vabaajakeskus ning büroohooned

Ehitusõigus

kehtiv detailplaneering