Kontakt

Indrek Moorats Juhatuse liige, arendusdirektorTel: +372 6 805 406indrek.moorats@ellkinnisvara.ee

Rinktinesi kinnistu on prestiižikas asukohas Vilniuse kesklinna südames Nerise jõe paremal kaldal, vaid 5–10-minutilise jalutuskäigu kaugusel vanalinnast ning Gediminase ja Konstitucijose puiesteest. Rinktinesi piirkonnal on potentsiaali kujuneda üheks suuremaks ja aktiivsemaks arendusprojektiks Vilniuse kesklinnas.

Ceikiniu ja Rinktinesi tänava vahel asuv 7318 m2 suurune kinnistu sobib segakasutusega arendusprojektide jaoks ja sinna võib ehitada kuni 10-korruselisi hooneid. E.L.L. Kinnisvara tegeleb ligikaudu 20 000 m2 suurust brutopinda hõlmava ala arenduskontseptsiooniga. Aktiivselt arenev ala sobib nii kontorihoonete, eluhoonete, jaekaupluste ja hotellide jaoks. Kinnistu piirneb praegu eluhoonete, riigi-, haridus- ja kultuuriasutuste, kontorihoonete ja hotellidega ning läheduses arendatakse uusi hotelle, kontorihooneid ja restorane. Teisele poole tänavat plaanitakse ehitada riiklik kongressikeskus, mis ei muuda piirkonda atraktiivseks üksnes riiklikult, vaid ka rahvusvaheliselt.

Parim arhitektuurilahendus valitakse esitatud pakkumiste seast ja projekteerimistööd tehakse kooskõlas BIMi põhimõtete ja BREEAMi jätkusuutlikkuse hindamismeetodiga.

Kui potentsiaalne üürnik tunneb huvi kogu kinnistu vastu, siis oleme valmis kinnistu arendamisel ehitama kliendile vajalike funktsionaalsustega ja tema eelistusi arvesse võtvaid hooneid. Samuti oleme valmis investeerima ja võtma arendusriski.

 

Aadress

Ceikiniu str. 2, Vilnius

Krundi suurus

7 318 m2

Staatus

Arenduses

Otstarve

Sobib hästi kontori- ja eluhoonete ning hotellide jaoks.

Ehitusõigus

Maksimaalselt lubatud 10 korrust.