Narbuto 5 esimene üürnik on büroomööbli ettevõte Narbutas

12.10.2016

Ettevõte Narbutas kolib Vilniuse kesklinna uude A-klassi ärikeskusesse Narbuto 5, mis asub T. Narbuto tänaval. See on ärikeskuse esimene üürnik, kellega on sõlmitud üürileping veel enne ehituse poolde järku jõudmist.

Büroomööbli salong seab end sisse Narbuto 5 esimesel korrusel ja haarab enda alla 435 m2. Kuuekorruselise hoone kogu üüripind on 4620 m2. Projekti arendaja ettevõte E.L.L. Nekilnojamas turtas investeerib sellesse ärikeskusesse ligikaudu 9 mln eurot. Narbuto 5 avab uksed 2017. a suvel.

Ettevõtte Narbutas Leedu juht Ingrida Paužienė kinnitab, et selle ärikeskuse valikul sai otsustavaks nende ettevõtte ja Narbuto 5 kontseptsioonide lähedane haakumine. „Mõlema eesmärk on rahuldada mitte ainult äri, vaid ka inimese vajadusi ning tagada kvaliteetne, mugav ja õdus töökeskkond. Meie eriline sümpaatia selle ärikeskuse vastu on õhutatud ka nimede kokkulangevusest, mis tugevdab ettevõtte nime, suurendab tuntust ja rõhutab koguni meie aadressi,” rõõmustab juht.

Üüritavatesse ruumidesse tuleb peale Narbutase kontori ka avatud ala büroomööbli eriekspositsiooni jaoks. „See on koht, kus kohtume oma klientidega, niisiis tuleb see tõeliselt muljetavaldav,” naeratab Ingrida Paužienė. Siin saab tutvuda büroomööbli värskeimate tendentsidega ning näha töökeskkonna planeeringu näidislahendusi, mida maailma moodsaimates kontorites kasutatakse.

Ärikeskuse Narbuto 5 arendusettevõtte E.L.L. Nekilnojamas turtas peadirektor Amelija Rudenko väidab, et koos sotsiaalselt vastutustundliku äri moega võtab maad ka harjumus tunda huvi mitte ainult hoone tehniliste ja majanduslike parameetrite, vaid ka selle mõju vastu keskkonnale ja iseäranis inimesele. „Ärikeskusel Narbuto 5 on kõikidest nendest aspektidest palju eeliseid alates kõrgeimast energiaklassist kuni otseselt inimesele orienteeritud lahendusteni, nagu treeninguseadmete tuba, duširuumid, jalgrattahoidlad, tervisliku ampsu kohvik ja puhkeala sisehoovis,” jutustab Amelija Rudenko.

Ärikeskuses Narbuto 5 antakse üürile alates 99 m2 pinnaga ruume. Seda büroohoonet arendatakse maailma eesrindlikuma jätkusuutlike hoonete hindamismeetodi ja sertifitseerimissüsteemi BREEAM järgi.