Ühiskonda panustamine

KAPITELi äri on saatnud edu. Me ei võta seda iseenesestmõistetavalt ja meil on hea meel oma edu ühiskonnaga jagada. Oleme valinud neli valdkonda, millele õlg alla panna.

Väärtustame kultuuri. Oleme taastanud ehitismälestise, 19. sajandi lõpust pärineva kauni puitmõisa Laulasmaal ning avanud Kõltsu mõisa rahvale nii ekskursioonideks kui ka kontsertideks.

Linnakeskkonnad muutuvad üha kiiremini. Kinnisvaraettevõttena soovime rääkida kaasa asumite tuleviku kavandamises ning aitame sõnastada parimaid tavasid, teadmisi ja soovitusi, mida planeerijad ja arendajad saavad oma töös arvestada. Toetame uurimusprojekti „Lõpetamata linn“, mis analüüsib Tallinna linnaehituslikke visioone ja ruumilisi tulevikustsenaariume. Kolmeaastast projekti juhib Eesti Kunstiakadeemia arhitektuuriteaduskond ning peale ülikooli õppejõudude, teadurite ja doktorantide osalevad töös ka väljastpoolt kutsutud spetsialistid. Projekti koostööpartner on Tallinna linn.
Kapitel pälvis “Lõpetamata linn” projekti toetamise eest kultuuriministri Kultuurisõber 2017 tunnustuse.

Liikumine ja sport aitavad hoida tervist ning tippsportlased on alati innustanud harrastussportlasi. Alates 2015. aastast oleme Eesti Tennise Liidu kuldsponsor, toetame andekate noortekoondise mängijate arengut.

Panustame heategevusse. 2016. aastal toetasime SOS Lasteküla, mis pakub vanemliku hooleta jäänud lastele kindlus- ja kodutunnet. Toetasime uue kodu rajamist Kohtla-Järvele, kuhu lapsed said asuda elama perevanemate hoole alla.