Büroohoone Narbuto 5 suuremate ehitustööde lõpu tähistamiseks asetati hoone tippu sarikapärg

03.02.2017

Vilniuse kesklinnas asetati büroohoone Narbuto 5 tippu sarikapärg, et tähistada kõige olulisema ehitusetapi lõppu – valmis sai hoone konstruktsioon. Üürnikud saavad sisse kolida juba suve alguses.

„Kuigi väljas valitseb külm talveilm, sujub töö ilusti ja plaanikohaselt, mistõttu me usume, et hoone valmib lõplikult õigeks ajaks. Üürnike nimekiri pikeneb kiiresti ja peaaegu 2 korrust on praeguseks juba välja üüritud. Mitme üürnikuga on läbirääkimised lõpusirgel,” avaldas E.L.L. Nekilnojamas turtas peadirektor Amelija Rudenko.

Äriühingu peadirektori sõnul pööratakse põhitähelepanu kõrgeimale ehituskvaliteedile, kuid samas luuakse äritegevuseks funktsionaalne ja maitsekas keskkond. „Projekti raames hindame esmalt inimeste vajadusi, et luua tervislik keskkond, kus nad tunneksid end mugavalt ja motiveerituna. Eesmärk on tagada üürnikele suurepärane kogemus alustades nende kontorist ja lõpetades igapäevase mugava töökeskkonnaga, et üürnikud saaksid keskenduda oma äri kasvatamisele.

Üks meie peamisi põhimõtteid on paindlikkus ja iga üürniku vajadustega arvestamine üüripinnal olenemata viimase suurusest. Kõikide üürnike kontori sisustus on arendaja kulul. Üüritavad kontoripinnad algavad 99 m2-st ja ruumide asetust on üürnike vajaduste järgi lihtne kohandada,” märkis Amelija Rudenko.

Ärikeskus Narbuto 5 on kuuekorruseline hoone, kus on 4620 m2 üüritavat pinda ja kahekorruseline maa-alune parkla. Hoonesse tulevad jõusaal, töötajate puhkeala sisehoovis, kohvik, duširuumid ja jalgrattahoidla. Hoone on arendatud kooskõlas hoone kvaliteedi hindamismeetodiga BREEAM ja eesmärk on saada hinnang „väga hea”. Projekti on investeeritud ligikaudu 9 miljonit eurot.

Büroohoone Narbuto 5 arendaja on E.L.L. Nekilnojamas turtas, mis kuulub E.L.L. Kinnisvara gruppi.


Hoone arendaja E.L.L. Nekilnojamas turtas kuulub 1997. aastal Eestis asutatud E.L.L. Kinnisvara gruppi (www.ell-realestate.com). E.L.L. Kinnisvara on Baltimaade üks juhtivaid kinnisvaraarendajaid ja üks suurimatest kinnisvara valdusühingutest. Ettevõtte peamine tegevusala on pikaajaline investeerimine ärikinnisvarasse (kaubanduskeskused, hotellid ja büroohooned) ning selle arendamine ja haldamine. UAB E.L.L. Nekilnojamas turtas on Vilniuses läbi viinud mitu suurt projekti, sh ärikeskus L3 Biurai, avalik hoone Embassy House, ostu- ja vabaajakeskused Panorama ja Mandarinas ning kaubanduskeskus Saules miestas Šiauliais. Praegu on E.L.L. Kinnisvara grupi Baltimaade kinnisvaraportfellis 185 000 m² üüripinda, sh 4 kaubanduskeskust, 2 büroohoonet ja 3 hotelli.

n5 vnk-7F2__4897_GR  n5 vnk-34F1__0502  n5-ii-37bg2a2382